בניית מחסן באמצעות בנייה קלה בשטח פרטי

בנייה קלה משמשת לצרכים רבים, ובין היתר ניתן להיעזר בה לטובת בניית מחסן בשטח פרטי. היתרון העיקרי של בניית מחסן בשיטה הזו הוא היעילות והמהירות. הבנייה הקלה אינה דורשת שימוש בכלים כבדים, יציקות בטון או הכנת תשתיות עמוקות. למעשה, החלק העיקרי של הבנייה מתבצע במפעלי החברה. רק עם תום הייצור מובל המחסן אל השטח, ומוכן לשימוש בתוך מספר ימים בלבד.

בונים מחסן בלי להפריע לשכנים – ואפילו חוסכים באנרגיה

הבנייה של מחסנים בשטח פרטי מלווה לעיתים בהפרעות לשכנים, אך בזכות הבנייה הקלה ניתן לפתור זאת בקלות. הבנייה הקלה אינה מרעישה או מזיקה לסביבה, היא שקטה במיוחד, והיא נעימה גם עבור הפועלים והאנשים בסביבת האתר. כיום משמשים החומרים הקלים כגון גבס, עץ, זכוכית, אלומיניום ופלדה לבנייה של בתים, ולכן אין סיבה שלא ניתן יהיה לנצל אותם גם עבור מחסנים בשטח פרטי.

בנייה קלה יוצרת בידוד יעיל ואיכותי. זהו יתרון משמעותי עבור מחסנים בשטח פרטי, משום שהם נוטים לצבור חום ולחות. בעזרת הבנייה הקלה ניתן לאחסן סוגים רבים של ציוד, מבלי לחשוש לתחזוקה שוטפת שלהם. חומרי הבנייה הקלה מבודדים כמעט לחלוטין, ואף חוסכים בהוצאות עבור קירור וחימום. זו הסיבה, שניתן לבנות מחסן עם בנייה קלה בכל רחבי הארץ. זו היא בנייה המתאימה לדרום החם, למרכז הלח ולצפון הקר. אזרחים המעוניינים במחסן בשטח הפרטי שלהם, כבר לא צריכים להתפשר על איכות חומרי הבנייה: בוחרים בבנייה קלה ונהנים מפונקציונאליות מלאה.

האם אפשר לבנות מחסן בבנייה קלה גם עבור שטח העסק?

בניית מחסן בשטח פרטי היא חלק מאפשרויות הבנייה, העומדות לרשות האזרחים, אך ניתן להשתמש בה גם במגזר העסקי והציבורי. בעלי עסקים, הזקוקים למחסן, וחולשים על שטח גדול, יכולים לבחור חברה לבנייה קלה, לגבש איתה הצעת מחיר, להשתלב בתהליכי התכנון עם מהנדסי החברה, ולקבל היתרי בנייה ספציפיים. הבנייה הקלה מתבצעת בליווי אנשי מקצוע מובילים, המכירים את היתרונות הקיימים ויודעים להתאים פתרונות יצירתיים לכל דרישה:

א. מהירות – ההקמה של מחסנים בשטח פרטי עבור המגזר העסקי מתבצעת במהירות, וללא צורך בהמתנה למפעילי ציוד הנדסי כבד.

ב. מחירים נוחים – עלות חומרי הגלם, הדרושים לצורך בנייה של מחסנים, נמוכה ואינה כרוכה בפריצת מסגרת התקציב.

ג. סטנדרטים – הבנייה הקלה מבוססת על סטנדרטים ותווי תקן בינלאומיים. סטנדרטים אלו נשמרים גם בבניית מחסנים על שטח פרטי, לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות.

בניית מחסן בבנייה קלה יכולה לשפר את איכות החיים. כיום, כבר אין צורך בויתור על מחסן או בחפירות עמוקות ושימוש בבטון, על מנת ליהנות ממבנה רחב ומבודד. פשוט פונים אל חברות הבנייה הקלה, מתעניינים לגבי סוגי מבנים ומחסנים, ובוחרים באיזה חלק של השטח הפרטי להשתמש.

נכתב באדיבות נגב מבנים בע"מ

תגיות:

אודות admin