כלים חד פעמיים מתכלים וידידותיים לסביבה

כולנו אוהבים לבצע שימוש בכלים חד פעמיים גם עבור השימוש השוטף היומיומי בבית וגם עבור אירועים בהם אנו לא מעוניינים ליצור ערמות של כלים לשטיפה ועבודה של ניקיון שתיקח הרבה מאוד זמן של ניקיון במטבח על פני איסוף מהיר של כל הכלים החד פעמיים יחד עם המפה החד פעמית ולהשליך הכל יחדיו בחבילה אחת לפח האשפה. קצר ונוח.

אולם, עם כל המודעות שרק הולכת ומתעצמת לה לגבי השמירה על כדור הארץ שלנו נקי ובריא עבור כולנו, הגיע הזמן לעשות מאמץ משותף ולצמצם את הצריכה המאסיבית של מוצרים חד פעמיים שמושלכים אל הזבל ורק גורמים נזקים לסביבה. איך אפשר לעזור לשמור על איכות הסביבה ועדיין ליהנות מן השימוש הנוח באותם כלים חד פעמיים? המשיכו לקרוא ותדעו יותר.

לצמצם את הצריכה

כמה פעמים אתם משתמשים בכלים חד פעמיים במהלך היום? האם זה באמת הכרחי בכל פעם בה אתם שותים כוס מים מינרלים להוציא כוס פלסטיק מחדש? ישנם מצבים בחיים שלנו שהינם ניתנים לשינוי התנהגותי ועל ידי כמה עדכונים כאלה תמצאו את עצמכם מוציאים הרבה פחות כסף עבור רכישה של כלים חד פעמיים ושומרים על סביבה ירוקה ובריאה פי כמה.

צמצמו את הרכישה של מוצרים חד פעמיים שאינם מתכלים ועברו לשימוש בכוסות רב פעמיות, הרי בין כה וכה אתם לא שוטפים את הכוס אלא מניחים אותה במדיח הכלים בסוף היום…

לרכוש מוצרים מתכלים

תתפלאו אבל יש לא מעט מוצרים חד פעמיים אשר עשויים מחומרים מתכלים וידידותיים לסביבה. מה זה אומר? כלים חד פעמיים אשר מיוצרים מחומרים כמו מעץ הבמבוק, מעלי דקל ואפילו כלים חד פעמיים אשר מיוצרים מתירס ותפוחי אדמה כאשר כל אלה מתכלים בצורה טבעית באדמה וניתנים לייצור בכמויות גבוהות מבלי לגרום לנזק לסביבה של כולנו.

כאשר אתם בוחרים כלים לשימוש חד פעמי חפשו אחר אותם מוצרים העשויים חומרים מתכלים והעדיפו לצרוך אותם על פני כלים חד פעמיים שאינם מתכלים, אם כל אחד מאיתנו ישנה את המנהגים שלנו באופן זה השינוי יהיה עצום ובעל השפעה רבה עוד יותר.

לגדל ילדים בעלי השכלה ירוקה

זה הרי ידוע כי הילדים שלנו לומדים הכי טוב לגבי התנהגות נכונה מכל המעשים שהם רואים אותנו מבצעים במהלך ימים שלמים. הם מקשיבים למה שאנחנו עושים יותר מאשר למה שאנחנו אומרים, לכן כדאי לשמש דוגמא ובכל הנוגע לרכישה של כלים חד פעמיים והשימוש בהם להדגיש את החשיבות של רכישת כמויות קטנות של חומרים מתכלים ולהשתמש כמה שניתן בכלים רב פעמיים ביתר היום. באופן זה נגדל דור חדש שמבין את החשיבות של תרבות צריכה והתנהגות שהינה שומרת על הסביבה שבה הם יגדלו את הילדים שלהם בעתיד לבוא.

אודות admin