כל מה שאתם צריכים לדעת על שירותי ביובית

שירותי ביוב ניתנים על ידי קבלני ביוב שמוסמכים לכך. הכלי העיקרי שעומד לרשות קבלני ביוב נקרא "ביובית". זו משאית מיוחדת שעליה מותקנים אמצעים לפתיחת סתימות, שאיבת מי תהום ממקומות נמוכים, שאיבת בורות שומן ממפעלים ומחסנים, שאיבת בורות רקב מסביבה פרטית או ציבורית ושאיבת בורות דלק מתחנות דלק.

יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני שמזמינים שירותי ביוב:

א. האמצעים שעל גבי הביובית קובעים את צורת הפעולה שלה – על כל ביובית מותקנים מיכל קיבול למי שופכין ונוזלים אחרים, משאבות יניקה ומשאבות הסנקה. למרות שלכל אמצעי תפקיד שונה, השילוב יחד קובע את צורת הפעולה של הביובית בשטח.

ב. ביובית יוצרת ואקום – ביובית מדמה את שאיבת הביוב הרגילה שמתבצעת בין היתר על ידי שימוש בפומפה. במילים פשוטות, ביובית יוצרת ואקום באמצעות יניקה. לאחר מכן היא שואבת את מי השופכין יחד עם הגורם שגרם לסתימה. בשלב האחרון היא מאפשרת העברה מסודרת של מי השופכין יחד עם הגורם המזיק לאתרי הטמנה מורשים.

ג. אפשר להזמין ביובית גם לצרכי תחזוקה – כדאי שתדעו שלא חייבים להשתמש בשירותי ביובית רק לטיפול בתקלות. אפשר להזמין אותה גם לצרכי תחזוקה ולנצל את האמצעים המותקנים עליה לטובת שטיפת קווי צנרת. שטיפת קווי צנרת מתבצעת אחת לתקופה ומשיגה תוצאות מרשימות.

שירותי ביוב עם ביובית

קבלני ביוב שמפעילים ביובית נדרשים להקפיד על סטנדרטים מחמירים של בקרת איכות. ראשית, הם אחראיים להכשיר מפעילי ביובית ולהעמיד לרשותם את הכלים המתקדמים ביותר. שנית, הם מציעים את השירות גם ללקוחות פרטיים וגם לחברות, עסקים, ארגונים, מפעלים, תעשיות, עיריות מקומיות ועוד.

ביובית היא אחד הכלים החשובים ביותר של כל קבלן ביוב. למרות שיש בעיות צנרת וסתימות ביוב שניתן לפתור גם בלי ביובית, היא עדיין קריטית לתחזוקה השוטפת של קווי הביוב השונים. הדבר החשוב הוא בסופו של דבר לדעת מתי להזמין שירותי ביובית. יש לעשות זאת מיד כאשר מתגלה סתימה בצנרת, או לחילופין אם רוצים להבטיח את תקינות קווי הביוב באמצעות תחזוקה.

תגיות:

אודות admin